Lisa Larson: figurin katten Moses i grått. Den är c:a 15 cm hög och 30 cm lång. Stengods. Signerad LISA L. K-Studion Gustavsberg. Stämplad MADE IN SWEDEN. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE73.20240418.A16706 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 2 700 kr |
Stänger | 2024-04-18 19:14:00 |
Provision | 405 kr |
Frakt | 299 kr |